› Kontakt

Piekarnia Warmińska

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Stefczyka 61, 14-500 Braniewo

NIP 582-12-91-283

tel./fax.55 243-48-36
biuro@warminska.pl Aktualności

„Historyczna” wizyta w Warmińskiej

Zmieniają się czasy i ludzie, zmienia się nasz świat, a smak chleba w piekarni Warmińskiej ciągle pozostaje ten sam.

24 czerwca br. siedzibę piekarni Warmińska odwiedziła obywatelka Niemiec Tatjana Browatzki wraz z mężem Ernstem Browatzki. Jak się okazało pani Browatzki wywodzi się z rodziny założycieli i pierwszych pracowników piekarni, którzy w 1935 r. uczestniczyli w uruchomieniu w Braniewie jej pierwszej hali produkcyjnej.  Dla nas – obecnych pracowników Warmińskiej – była to chwila niezwykle wyjątkowa i uroczysta. Piekarnia Warmińska od lat kultywuje tradycję piekarniczą regionu Warmii, bazując na najlepszych tradycyjnych recepturach i doświadczeniu swojego zespołu znakomitych piekarzy i cukierników.

Sztandarowe wypieki Piekarni Warmińskiej są przygotowywane zgodnie z tradycyjną recepturą. Nasi goście uczestnicząc w degustacji naszych wyrobów, potwierdzili, że wiele z nich znają z dzieciństwa, określając je jako autentyczne i tradycyjne dla regionu. Tę stałą dbałość o wysoką jakość naszych wyrobów i wierność tradycji doceniają także na co dzień nasi Klienci, za co jesteśmy wdzięczni i z czego jesteśmy zarazem bardzo dumni.

Trudno zachować smaki dzieciństwa. Nam się to udało, co z radością i rozrzewnieniem potwierdzili nasi wyjątkowi goście z Niemiec. 

pozostałe aktualności

zobacz wszystkie ›
Warmińska, www.warminska.pl